Novinky
06.04.2023
Elektroinštalačné práce
Elektroinštalačne práce na profesionálnej úrovni, su pri montaži klimatizácie samozrejmosťou. Zaoberáme sa preto aj kompletným zapojením elektroinštal...
čítať celé
06.04.2023
Vodárske a kurenárske práce
Všetky služby vodoinštalatéra – špecializujeme sa na drobné aj náročnejšie činnosti. Vďaka nášmu kompletnému servisu získate optimálne riešenie z...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.
- Úvod
- Klimatizácia podľa značky
- Daikin Comfora New (6KW)
Daikin Comfora New (6KW)

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Daikin Comfora New (6KW)skladom2 078 €/ ks
Kompletné špecifikácie
- Vnútorná + vonkajšia klimatizačná jednotka RXP_M, s infračerveným ovládačomARC480A11.
- Moderný a elegantný dizajn vhodný do každého interiéru.
- Nízka hlučnosť modelu. Vhodná do spálne.
- Energetická trieda A++.
- Všetky klimatizácie Daikin Comfora sú s ekologickým chladivom R-32.
- Titánium-apatitový fotokatalytický filter.
- Vlastnosti: Econo, komfortný režim, výkonný režim, režim komfortného spánku, režim nočného nastavenia, nastavenie polohy lamely, automatická regulácia ventilátora, časovač, automatický reštart
- 3D prúdenie vzduchu
- Voliteľné príslušenstvo: Wi-Fi adaptér BRP069B45 pre ovládanie cez smartfón alebo tablet
| Vetranie pre rozlohu miestnosti do | 60 m2 |
| Prevedenie | monosplit |
| Chladiaci výkon | 6,0 kW |
| Vykurovací výkon | 7,0 kW |
| Energetická účinnosť chladenia | A++ |
| Energetická účinnosť kúrenia | A+ |
| Sezónna účinnosť - SEER chladenie | 6,82 |
| Sezónna účinnosť - SCOP kúrenie | 4,1 |
| Hlučnosť | 30 dBA |
| Chladivo | R-32 |
| Ovládanie cez Wifi | wifi adaptér je súčasť balenia |
| Rozmery vnútornej jednotky (š x v x h) | 990 x 295 x 263 |
| Rozmery vonkajšej jednotky (š x v x h) | 954 x 734 x 401 |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 13,5 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 50 kg |
Tovar zaradený v kategóriách








