Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.
- Úvod
- Klimatizácia podľa značky
- Daikin Eco Sensira (2.5KW)
Daikin Eco Sensira (2.5KW)

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Daikin Eco Sensira (2.5KW)skladom907 €/ ks
Nová, ekologickejšia verzia veľmi obľúbenej klimatizácie DAIKIN Sensira – DAKIN ECO Sensira. Kompaktná nástenná jednotka je vhodná pre každý priestor, navyše vo veľmi priaznivej cene.
Ak hľadáte spoľahlivú klimatizáciu v priateľnej cene Daikin ECO Sensira je to správne riešenie. Vďaka svojej vysokej energetickej účinnosti, chladivu R-32 nie len, že znižuje enviromentálny dopad, ale vedie priamo k nižšej spotrebe energie.
Ekonomický režim:
Ekonomický režim umožňuje obmedziť maximálnu spotrebu energie klimatizačnej jednotky v prípade ak máte problém s ističom, ktorý často vypne ak zapnete ďalšie spotrebiče (napr. vysávač, mikrovlnnú rúru, atď.) alebo aj keď chcete len obmedziť spotrebu energie. Stále to však máte pod kontrolou a ak budete potrebovať znovu maximálny chladiaci alebo vykurovací výkon, môžete režim kedykoľvek vypnúť.
Režim komfortného spánku:
Režim komfortného spánku zvyšuje komfort počas spánku automatickou zmenou teploty v miestnosti sledujúc optimálnu teplotnú krivku navrhnutú za účelom dosiahnutia optimálnej pohody počas spánku.
Režim zvýšeného výkonu:
Režim zvýšeného výkonu umožňuje dosiahnuť maximálny výkon jednotky jednoduchým stlačením tlačidla, pričom sa nemusíte obávať o Váš účet za elektrickú energiu ani v prípade ak by ste ho zabudli vypnúť. Tento režim Vám umožní vychladenie alebo vykúrenie miestnosti v čo najkratšom možnom čase a po 20 minútach sa jednotka automaticky prepne do normálneho režimu, čím predíde plytvaniu energiou.
Tichá prevádzka vnútornej jednotky:
Jednotky s týmto režimom sú schopné dosiahnuť výnimočne nízku hlučnosť (20 dBA) – porovnateľnú s pohybom lístia vo vánku. Táto funkcia je vhodná pre jednotky inštalované v spálni, pretože umožňuje nerušený spánok aj keď je jednotka zapnutá.
24 hodinový časovač:
Odstraňuje nepríjemné zápachy v mestnosti – napr. cigaretový dym, zápach z domácich miláčikov…
Možnosť Online ovládania :
Jednotky s možnosťou On-line ovládania je možné ovládať z ktoréhokoľvek miesta a v ľubovoľnom čase a to jednoducho z vášho smartfónu alebo z tabletu. Toto ovládanie vyžaduje kúpu zvláštneho príslušenstva a dostupná musí byť aj lokálna sieť na pripojenie jednotky. Naviac pre jednoduchú a ľahko ovládateľnú reguláciu priamo z vášho mobilu má väčšina jednotiek dostupné príslušenstvo pre pripojenie do domácej sofistikovanej siete alebo centrálneho riadenia budovy použitím protokolov Modbus alebo KNX prípadne napojenie na Daikin centrálny ovládač. Pripojenie cez BACNet alebo LON je cez Daikin DIII-Net tiež možné.
| Vetranie pre rozlohu miestnosti do | 25 m2 |
| Prevedenie | monosplit |
| Chladiaci výkon | 2,5 kW |
| Vykurovací výkon | 2,8 kW |
| Energetická účinnosť chladenia | A++ |
| Energetická účinnosť kúrenia | A+ |
| Sezónna účinnosť - SEER chladenie | 6,84 |
| Sezónna účinnosť - SCOP kúrenie | 4,45 |
| Hlučnosť | 20 dBA |
| Chladivo | R-32 |
| Ovládanie cez Wifi | áno |
| Rozmery vnútornej jednotky (š x v x h) | 770 x 288 x 234 |
| Rozmery vonkajšej jednotky (š x v x h) | 658 x 550 x 273 |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 9 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 24 kg |








