Novinky
06.04.2023
Elektroinštalačné práce
Elektroinštalačne práce na profesionálnej úrovni, su pri montaži klimatizácie samozrejmosťou. Zaoberáme sa preto aj kompletným zapojením elektroinštal...
čítať celé
06.04.2023
Vodárske a kurenárske práce
Všetky služby vodoinštalatéra – špecializujeme sa na drobné aj náročnejšie činnosti. Vďaka nášmu kompletnému servisu získate optimálne riešenie z...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.
- Úvod
- Klimatizácia podľa značky
- Daikin Perfera New (6KW)
Daikin Perfera New (6KW)

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Daikin Perfera New (6KW)skladom3 285 €/ ks
Kompletné špecifikácie
- Vnútorná + vonkajšia klimatizačná jednotka RXM_R, s infračerveným ovládačom ARC466A67 a integrovaným Wifi adaptérom
- Sezónna účinnosť chladenie A++ / vykurovanie A+
- Jednoduchý a moderný dizajn vhodný pre akýkoľvek interiér. Ladné hladké krivky v matnej bielej farbe splývajú so stenou a nenarušujú celkový dizajn miestnosti
- Najmodernejšie technológie Daikin kombinované s modernou konštrukciou a dizajnom
- Inteligentné oko - dvojzónový snímač pohybu
- Funkcia zvýšenie vykurovacieho výkonu - až o 14% rýchlejšie vykúrenie než so štandardnou klimatizačnou jednotkou ( len split)
- Flash Streamer čistí vzduch od alergénov (peľ, plesne), pachov
- Strieborný a Titánium-apatitový fotokatalytický filter
- Daikin Residental Controller - ovládanie smartfónom
- Týždenný a 24 hodinový časovač
- Chladivo R32
- Vlastnosti: Snímač pohybu, Tichá prevádzka, Zvýšenie vykurovacieho výkonu, Flash streamer, Econo, Komfortný režim, Režim komfortu, Režim komfortného spánku, Režim nočného nastavenia, Iba ventilátor, Výkonný režim, Automatický režim, 3D režim, Automatická zvislá a vodorovná oscilácia, Automatická regulácia ventilátora, 5 rýchlostí ventilátora, Suchý program, Automatický reštart, možnosť online ovládania, režim Silent ( zníženie hlučnosti vonkajšej jednotky o 3dB(A)), Samodiagnostika
- Vykurovanie až do -20C vonkajšej teploty
- Hlučnosť modelov je v rozmedzí: 19 - 46 dBA
| Vetranie pre rozlohu miestnosti do | 60 m2 |
| Prevedenie | monosplit |
| Chladiaci výkon | 6,0 kW |
| Vykurovací výkon | 7,0 kW |
| Energetická účinnosť chladenia | A++ |
| Energetická účinnosť kúrenia | A+ |
| Sezónna účinnosť - SEER chladenie | 6,90 |
| Sezónna účinnosť - SCOP kúrenie | 4,30 |
| Hlučnosť | 30 dBA |
| Chladivo | R-32 |
| Ovládanie cez Wifi | áno |
| Rozmery vnútornej jednotky (š x v x h) | 998 x 299 x 292 |
| Rozmery vonkajšej jednotky (š x v x h) | 870 x 734 x 373 |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 14,5 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 49,0 kg |
| Filter | Flash Streamer,Titán apatitový deodorizačný a Strieborný filter |
Tovar zaradený v kategóriách








