Novinky
06.04.2023
Elektroinštalačné práce
Elektroinštalačne práce na profesionálnej úrovni, su pri montaži klimatizácie samozrejmosťou. Zaoberáme sa preto aj kompletným zapojením elektroinštal...
čítať celé
06.04.2023
Vodárske a kurenárske práce
Všetky služby vodoinštalatéra – špecializujeme sa na drobné aj náročnejšie činnosti. Vďaka nášmu kompletnému servisu získate optimálne riešenie z...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.
- Úvod
- Klimatizácia podľa značky
- Daikin Sensira NEW (5KW)
Daikin Sensira NEW (5KW)

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Daikin Sensira NEW (5KW)skladom1 520 €/ ks
Kompletné špecifikácie
- Vnútorná + vonkajšia klimatizačná jednotka RXF_B, s infračerveným ovládačom ARC470A1
- Diskrétna jednotka poskytujúca komfort s vysokou energetickou účinnosťou
- Nízka hlučnosť modelu.
- Energetická trieda A++
- Všetky klimatizácie Daikin Sensira sú s ekologickým chladivom R-32, ktoré znižuje dopad na životné prostredie až o 68% v porovnaní s jednotkami s chladivom R410A
- Titánium-apatitový fotokatalytický filter
- Vlastnosti: Econo, komfortný režim, výkonný režim, tichá prevádzka, nastavenie polohy lamely, automatická regulácia ventilátora, týždenný časovač, automatický reštart, možnosť online WiFi ovládania
- Voliteľné príslušenstvo: Wi-Fi adaptér BRP069B45 pre inteligentné ovládanie cez smartfón alebo tablet
| Vetranie pre rozlohu miestnosti do | 50 m2 |
| Prevedenie | biela |
| Chladiaci výkon | 5,0 kW |
| Vykurovací výkon | 6,0 kW |
| Energetická účinnosť chladenia | A++ |
| Energetická účinnosť kúrenia | A+ |
| Sezónna účinnosť - SEER chladenie | 6,21 |
| Sezónna účinnosť - SCOP kúrenie | 4,06 |
| Hlučnosť | 31 dBA |
| Chladivo | R-32 |
| Ovládanie cez Wifi | voliteľné |
| Rozmery vnútornej jednotky (š x v x h) | 990 x 295 x 263 |
| Rozmery vonkajšej jednotky (š x v x h) | 870 x 734 x 373 |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 13,5 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 46 kg |
| Filter | Vzduchový filter |
Tovar zaradený v kategóriách








