Novinky
06.04.2023
Elektroinštalačné práce
Elektroinštalačne práce na profesionálnej úrovni, su pri montaži klimatizácie samozrejmosťou. Zaoberáme sa preto aj kompletným zapojením elektroinštal...
čítať celé
06.04.2023
Vodárske a kurenárske práce
Všetky služby vodoinštalatéra – špecializujeme sa na drobné aj náročnejšie činnosti. Vďaka nášmu kompletnému servisu získate optimálne riešenie z...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.
- Úvod
- Klimatizácia podľa značky
- Daikin Stylish (2.0KW) vyber z 3 farieb
Daikin Stylish (2.0KW) vyber z 3 farieb

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Daikin Stylish (2.0KW) vyber z 3 fariebskladom2 270 €/ ks
Kompletné špecifikácie
- Vnútorná + vonkajšia jednotka RXA_A9 s infračerveným ovládačom ARC466A58
- WiFi adaptér pre inteligentné ovládanie vnútornej jednotky je štandardnou súčasťou jednotky
- Novinka roku 2018 s prestížnym ocenením za dizajn GOOD DESIGN AWARD
- 3 farebné vyhotovenia - biela, strieborná alebo drevený dekor
- Vysoká sezónna energetická účinnosť A+++ / A++
- Coanda efekt ktorý optimalizuje prietok vzduchu pre komfortnú klímu
- Zabudovaná čistička FRESH STREAMER zdravý vnútorný vzduch s odstraňovaním prachových častíc, alergénov a pachov.
- Tichá prevádzka, len 19dB(A) pri modeloch do 3,5kW, 21dB(A) model 4,2kW a 24dB(A) pri 5kW modeli.
- Mriežkový snímač na zistenie prízemnej teploty v miestnosti a vytvorenie komfortnejšej klímy.
- Integrované wifi ovládanie pre prácu s DAIKIN Online controlerom.
- Vnútorné jednotky možné použiť aj pre Multisplit (na dopyt)
| Vetranie pre rozlohu miestnosti do | 20 m2 |
| Prevedenie | monosplit |
| Chladiaci výkon | 2,0 kW |
| Vykurovací výkon | 2,5 kW |
| Energetická účinnosť chladenia | A+++ |
| Energetická účinnosť kúrenia | A+++ |
| Sezónna účinnosť - SEER chladenie | 8,75 |
| Sezónna účinnosť - SCOP kúrenie | 5,15 |
| Hlučnosť | 19 dBA |
| Chladivo | R-32 |
| Ovládanie cez Wifi | áno |
| Rozmery vnútornej jednotky (š x v x h) | 798 x 295 x 189 |
| Rozmery vonkajšej jednotky (š x v x h) | 765 x 550 x 285 |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 12 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 32 kg |
Tovar zaradený v kategóriách










