Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.
- Úvod
- Klimatizácia podľa značky
- TOSHIBA Seiya 2,0kW
TOSHIBA Seiya 2,0kW

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
TOSHIBA Seiya 2,0kWskladom1 015 €/ ks
Klimatizácia Toshiba Seiya 2,0 - 2,5kW RAS-B07J2KVG-E vnútorná jednotka + RAS-07J2AVG-E vonkajšia jednotka
Moderný štíhly a kompaktný dizajn
Energetická efektívnosť A++/A+
Hybrid inverter: plynulá regulácia výkonu
Kompresor s rotačným piestom - pre stabilitu a vysoký stupeň účinnosti
Prachový filter: umývateľný filter proti hrubým nečistotám
Funkcia samočistenia: aktívne používanie kondenzovanej vody na čistenie (vysušenie výparníka)
S možnosťou WIFI pripojenia: ( za príplatok) voliteľné ovládanie zariadenia prostredníctvom smartfónu
Tichá prevádzka už od 21dB
Ďalšie funkcie: HI POWER (vysoký výkon), autodiagnostika, ekonomický mód, tichý mód, komfortný spánok, časovač, automatický reštart po výpadku elektriny, časovač off
- Hybrid Invertor
- vynikajúca energetická účinnosť pri chladení (A++)
- rotačné piestové kompresory pre dosiahnutie maximálnych stupňov účinnosti
- extrémne tichá prevádzka - vo svojej triede dokonca najtichšia
- funkcia samočistenia (vysušenie výparníka)
- kompaktný dizajn
Základná prehľadná tabuľka:
| Chladiaci výkon | 2,0 kW |
|---|---|
| Vykurovaci výkon | 2,5 kW |
| Energetická trieda (Ch/Vyk) | A++/A+ |
| Potrubie (plyn / kvapalina ) | 10 / 6 mm |
| Max. vzdialenosť / prevýšenie | 20/10 m |
| El. napájanie / prívod napájania | 220-240V |
| Hlučnosť vnútornej jednotky | 38/26 Lp dB(A) |
| Hlučnosť vonkajšej jednotky | 46 Lp dB(A) |
| Hmotnosť brutto split | 43 kg |
| Pre objem miestnosti od | 20 m3 |
| Pre objem miestnosti do | 40 m3 |
| Typ | nástenná |
| Inverter | áno |
| Modelová rada | SEIYA |
| Farba vn.jednotky | Biela |
| Výrobca | TOSHIBA |
| Energetická trieda (SEER/SCOP) | A++ 6,10/A+ 4,0 |





