Novinky
06.04.2023
Elektroinštalačné práce
Elektroinštalačne práce na profesionálnej úrovni, su pri montaži klimatizácie samozrejmosťou. Zaoberáme sa preto aj kompletným zapojením elektroinštal...
čítať celé
06.04.2023
Vodárske a kurenárske práce
Všetky služby vodoinštalatéra – špecializujeme sa na drobné aj náročnejšie činnosti. Vďaka nášmu kompletnému servisu získate optimálne riešenie z...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.
- Úvod
- Klimatizácia podľa značky
- TOSHIBA Seiya 4,2kW
TOSHIBA Seiya 4,2kW

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
TOSHIBA Seiya 4,2kWskladom1 270 €/ ks
Kompletné špecifikácie
- Hybrid Invertor
- vynikajúca energetická účinnosť pri chladení (A++)
- rotačné piestové kompresory pre dosiahnutie maximálnych stupňov účinnosti
- extrémne tichá prevádzka - vo svojej triede dokonca najtichšia
- funkcia samočistenia (vysušenie výparníka)
- kompaktný dizajn
Základný model Seiya prináša všetky výhody invertorovej technológie – plynulá regulácia a úspora energie. Zariadenie možno dodatočne vybaviť filtračnými pásikmi IAQ a aktívnymi karbón – katechínovými filtračnými pásikmi.
- Energetická efektívnosť A++
- Nové ekologické chladivo R32 a má nižší GWP (Global Warning Potencial) 675 v porovnaní s predchádzajúcim chladivom R410A a s 208
- Hybridná invertorová technológia na jednosmerný prúd
- Mimoriadne vysoká efektívnosť počas čiastočného zaťaženia
- Funkcia samočistenia vysuší tepelný výmenník na konci prevádzky
- Umývateľné prachové filtre, ktoré pokrývajú celý tepelný výmenník
- Voliteľné aktívne karbón-katechínové filtračné pásiky (výr. 818F0023)
- „dustless coil“ je protiprachové potiahnutie lamiel tepelného výmenníka
- Voliteľné filtračné pásiky IAQ (výr. 818F0036)
- Špeciálny tichý režim pre vnútornú a vonkajšiu jednotku
- Moderný štíhly design
- Možnosť doobjednania filtrov s aktívnym karbónom a katechínom
- Voliteľné WIFI ovládanie smartfónom, tabletom alebo PC
- Voliteľne komfortné infračervené diaľkové ovládanie s funkciou 8°C na ochranu proti mrazu (Single)
- Tichá prevádzka
Základná prehľadná tabuľka:
| Chladiaci výkon | 4,2 kW |
|---|---|
| Vykurovaci výkon | 5,0 kW |
| Energetická trieda (Ch/Vyk) | A++/A+ |
| Potrubie (plyn / kvapalina ) | 10 / 6 mm |
| Max. vzdialenosť / prevýšenie | 20/10 m |
| El. napájanie / prívod napájania | 220-240V |
| Hlučnosť vnútornej jednotky | 38/26 Lp dB(A) |
| Hlučnosť vonkajšej jednotky | 46 Lp dB(A) |
| Hmotnosť brutto split | 43 kg |
| Pre objem miestnosti od | 90 m3 |
| Pre objem miestnosti do | 120 m3 |
| Typ | nástenná |
| Inverter | áno |
| Modelová rada | SEIYA |
| Farba vn.jednotky | Biela |
| Výrobca | TOSHIBA |
| Energetická trieda (SEER/SCOP) | A++ 6,10/A+ 4,0 |
Tovar zaradený v kategóriách





